Arrestohet një person në Poklek i Ri, kjo është arsyeja

Është arrestuar një person i dyshuar në Poklek i Ri të Drenasit pasi që i njëjti i ka penguar zyrtarët policore derisa ishin në kryerje të detyrës.  

Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullte.

Rasti ka ndodhur të shtunën në ora 14:00 dhe vazhdon të hetohet./DrenicaOnline/

SHPËRNDAJE