Komoran/ E mbush veturën me naftë dhe paguan me 500 euro false

Një punëtor i një pompe të derivateve në Komoran, ka raportuar në polici se një i dyshuar, i panjohur pasi ka mbushur veturën me derivate, ka bërë pagesën me një kartëmonedhë prej 500 euro që dyshohet të jetë e falsifikuar.

Rasti ka ndodhur të mërkurën në orën 13 e 50 minuta, transmeton IndeksOnline.

Monedha e dyshuar është konfiskuar ndërsa rasti është duke u hetuar.

SHPËRNDAJE