Arrestohen tri të mitura, dyshohen se kanë inçizuar duke e rrahur një bashkëmoshatare

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë ditës së djeshme rreth orës 10:20 në Drenas, janë arrestuar tri vajza të mitura, pasi që të njëjtat dyshohen se e kanë rrahur dhe incizuar me telefon një vajzë tjetër të mitur.

Sipas njoftimit të Policisë, pas intervistimit në prezencë të punëtorit social dhe avokatit, të dyshuarat janë dërguar në mbajtje.

SHPËRNDAJE