Arton Koci nga Drenasi shpallet kampion ballkanik në bodybuilding

Arton Koci nga Drenasi, është shpallur sot kampion ballkanik në bodybuilding.

Gara është mbajtur në Rumani ku kanë marrë pjesë garues nga vendet e Ballkanit, raporton DrenicaOnline.

Koci para disa jave ishte shpallur kampion në Kosovë.

Ky është një sukses i jashtëzakonshëm për Kocin dhe gjithë Drenicën./DrenicaOnline/

SHPËRNDAJE