Lladrovci përgëzon Distrian për medaljen e artë

Kryetari i komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci ka përgëzuar Distria Krasniqin, për medaljen e artë në Tokio.

Z. Lladrovci ka shkruar “urime për Ty, Toni Kukës dhe uroj suksese për të gjithë garuesit tanë në Tokio”

Postimi i plotë i tij:

Çikat tona na bëjnë sërish krenar. Distria, të lumtë!

Medalja e dytë e artë olimpike është vijim i rrugës së mbarë për ty dhe shtetin tonë.

Kampion lindësh…urime për Ty, Toni Kukës dhe uroj suksese për të gjithë garuesit tanë në Tokio.

Urime Distria!

SHPËRNDAJE