Tre hajna futën në një lokal në Komoran e tmerrojnë pronarin dhe rrëmbejnë disa gjëra

Një person ka raportuar në polici se tre  persona të pa njohur kanë hyrë me force në  filialin e një institucioni financiar në Komoran.

Hajnat kanë arrit ta vjedhin  një shtëpizë  të  kompjuterit, një  pajisje të  internetit ku janë dëmtuar edhe dy dyert e lokalit.

Të dyshuarit janë larguar në drejtim të pa njohur.

Rasti ka ndodhur të hënën në ora 01 e 53 minuta. Hetimet janë duke vazhduar.

SHPËRNDAJE