Ali Stublla nga Drenasi: Bashkopunotrët e mi e konfirmuan mbështetjen për mua dhe PDK-në

Kandidati për deputet nga lista e PDK-së, Ali Stublla, ka vazhduar fushatën elektorale në Drenas.

Stublla ka falenderuar bashkëpuntorë e tij dhe ka theksuar se të bashkuar do të jenë me 14 shkurt për fitoren e PDK-së.

Shënimi i plotë:https://b676c451277098e93d519cb8541fc899.safeframe.googlesyndication.com/safeframe/1-0-37/html/container.html

Sot në Drenas me miqët dhe bashkpuntorët e mi të vjetër. Mbështetja e ndërsjellë asnjëherë nuk ka munguar në mes nesh.
Partisë Demokratike të Kosovës dhe kandidaturës sime për deputet i dhanë mbështetje të fuqishme.

PDK 134 
Ali STUBLLA 98

SHPËRNDAJE