Arrestohen “kidnapuesit”, e “vodhën” borxhliun në Drenas (VIDEO)

Organet e rendit këtë të premte paten punë në komunën e Drenasit.

Ata identifikun e më pas edhe arrestuan dy të dyshuar të cilët kishin rrëmbyer dhe keqtrajtuar një burrë për borxh, njofton Klan Kosova.

Për të mësuar më shumë rreth kësaj ngjarje ndiqeni kronikën e mëposhtme.

SHPËRNDAJE