Arrestohet një person në Arllat, policia jep detaje

Është arrestuar një person në Arllat të Drenasit, pasi që i njëjti nuk ka përfillur urdhrat e zyrtarit policor.

Me vendim të prokurorit, pas intervistimit i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Sipas policisë rasti “mospërfillja e urdhrave të ligjshëm” ka ndodhur të shtunën në ora 17 e 14 minuta.

SHPËRNDAJE