Burrë e grua rrahën mes veti në Drenas

Një mosmarrëveshje ka çuar burrë e grua që të rrahën mes veti.

Rasti ka ndodhur dje në Drenas.

Njoftimi i plotë:

Gllogoc 05.02.2022 – 00:02. Raportohet se pas një mosmarrëveshje në qift bashkëshortor, të dyshuarit  një  mashkull dhe një femër kosovar-e, janë rrahur mes veti. Të dyshuarit  kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë pranuar tretman mjekësorë. Me vendim të prokurorit pas intervistimit, janë liruar në procedurë të rregullt.

SHPËRNDAJE