Limaj i përgjigjet Lladrovcit që e akuzoi se iku nga beteja dhe kërkonte WC: I paska treguar Hoxhaj

“Enveri i ka tregu Ramizit. Zoti e bëftë hajër”.

Nisma Socialdemokrate e ka zhvilluar sot një tubim elektoral në Prishtinë.

Kryetari i këtij subjekti politik, Fatmir Limaj, i është kundërpërgjigjur kryetarit të Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovcit, i cili e ka akuzuar atë se ka ikur nga beteja e Llapushnikut për të shkuar në tualet.

Fatmir Limaj në mënyrë ironike ka thënë se Ramiz Lladrovcit i paska treguar kandidati për kryeministër i Partisë Demokratike të Kosovës, Enver Hoxhaj.

SHPËRNDAJE