Rrahje në Poklek të Ri, tre persona dërgohen në Stacion të Policisë

Policia ka njoftuar se të hënën rreth orës 11:00, në Poklek i Ri të Drenasit, pas një mosmarrëveshje janë përleshur në mes vete tre të dyshuarit meshkuj kosovarë, transmeton DrenicaOnline.

Të njëjtit janë shoqëruar në stacionin policor dhe pas intervistimit, me vendim të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt.

Nuk dihen ende motivet e sulmit ndërsa policia është duke u marrë me rastin./DrenicaOnline/

SHPËRNDAJE