Haradinaj takon anëtarët e AAK-së nga Drenasi, ju uron suksese në zgjedhje të brendshme

Kryetari i AAK-së Ramush Haradinaj dje ka takuar anëtarët e kësaj partie nga Drenasi. Ai tha se me ta ka diskutuar për mbarëvajtjen e procesit të brendshëm zgjedhor në degë, por edhe situatën politike në këtë komunë dhe mbarë vendin.

Me kolegët nga Drenasi, diskutuam për mbarëvajtjen e procesit të brendshëm zgjedhor në degë, por edhe situatën politike në këtë komunë dhe mbarë vendin.

Duke uruar suksese për të gjithë kandidatët që do ballafaqohen në zgjedhjet partiake, uroj mirëseardhjen për të gjithë të rinjtë që po i bashkohen familjes sonë të madhe.

Aleanca ka vlera të përhershme që i ka dëshmuar gjatë tërë jetës së saj politike, vlera që dita ditës po bashkojnë shumë kuadro të gatshëm për përgjegjësi politike dhe punë në të mirën e qytetarëve.

SHPËRNDAJE