“Nikli” mbetet në superligë

KF Feronikeli ka barazuar me Llapin 1 me 1.

Skuadra nga Drenasi me këtë pikë ka mbetur në superligë, raporton DrenicaOnline.

Nga superliga kanë rënë Besa e Pejës dhe Arbëria e Lipjanit, kurse në barazh ndodhet Trepça 89.

SHPËRNDAJE