Feronikeli 74 e mposhti Istogun 3 me 1, përforcon vendin e parë në tabelë

Feronikeli 74 ka shënuar një fitore tjetër të rëndësishme për ta ruajtur vendin e parë në tabelën e Ligës së Parë në Futboll.

3 me 1 e ka mposhtur Istogun në stadiumin ‘Rexhep Rexhepi’ në Drenas.

Hyseni, Selimi dhe Ulluri ishin golashënuesit te ‘Nikli’ ndërsa Istogu nga pika e bardhë në minutën e fundit e ndryshoi rezultatin në 3 me 1.

Feronikeli 74 tani ka 37 pikë, 7 më shumë se Liria që ndodhet në vendin e dytë me një lojë më pak dhe tetë më shumë se Istogu që është në vendin e tretë.

SHPËRNDAJE