Kapen me marihuanë, arrestohen tre persona në Drenas

Tre persona janë arrestuar mbrëmë nga policia, pasi që gjatë kontrollit iu janë gjetur dhe konfiskuar një sasi me marihuanë.

Gazeta Sinjali mëson nga burimet se ngjarja ka ndodhur mbrëmë rreth orës 21:00 në fshatin Qikatovë e re të Drenasit.

Siç ka mësuar gazeta, me rastin janë duke u marrur institucionet kompetente./Gazeta Sinjali/

SHPËRNDAJE