Lladrovci: Faleminderit FSK, je zemra e Kosovës

Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci ka falenderuar ushtarët e Kosovës për ndërtimin e urës në Dobroshec.

Ai ka thënë se FSK është zemra e Kosovës, pasardhëse e denjë e UÇK-së.

Postimi i Lladrovcit:

Forca e Sigurisë së Kosovës është zemra e Kosovës, pasardhëse e denjë e UÇK-së, sot na bëri sërish krenar.

Ura e Dobroshecit, është urë e ndërtuar shpejt, me standarde dhe përkushtim të madh në shërbim të qytetarëve të kësaj ane.

Faleminderit FSK, faleminderit e respekt gjeneral Cikaqi, oficerë e ushtarë të Kosovës!

SHPËRNDAJE