Ndalohet vetura në Komoran, nën ulëse policia gjën drogë

Njësiti policor ka ndaluar një veturë me targa vendore në Komoran të Drenasit, në të cilën ishin dy të dyshuar, meshkuj kosovarë.

Gjatë kontrollit të veturës nën ulëse të vozitësit janë gjetur dhe konfiskuar 2.7 gram substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë.

Të dyshuarit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit rasti shkon në procedure të rregullt.DrenicaOnline//

SHPËRNDAJE