Petrit Hajdari: Drenasi është i vendosur për PDK-në si gjithmonë

Kandidati për deputet nga PDK, Petrit Hajdari ka takuar strukturat e partisë në Drenas për ti falenderuar prapë për kontributin e tyre të jashtëzakonshëm në mbajtjen dhe rritjen e PDK-së dhe programit të saj, transmeton DrenicaOnline.

“Drenasi është i vendosur për PDK-në si gjithmonë dhe kjo është meritë e qytetarëve dhe strukturave tona.

Me angazhim të tillë, na pret fitorja e madhe. PDK në Drenas dhe Drenasi për PDK.

Të bashkuar rreth misionit për ta rivendosur qytetarin në qendër të zhvillimeve”, ka shkruar Hajdari në FB.

Petrit Hajdari ka numrin 70 në listën e kandidatëve të PDK-së për deputetë./DrenicaOnline/

SHPËRNDAJE