Sulmoi policët, arrestohet i dyshuari

Një person është arrestuar nga Policia e Kosovës pasi që dyshohet se i njëjti ka kanosur dhe sulmuar fizikisht tre zyrtarë policorë.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Komoran të Komunës së Drenasit.

Sipas raportit policor të 24- orëve të fundit nuk raportohet për të lënduar.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajte.

SHPËRNDAJE