Naim Bazaj publikon listën e atyre që kanë dhuruar para përmes bankës për shërimin e Shpetim Hetës

Luftëtari i UÇK-së, njëherësh ish- kryesuesi i Kuvendit komunal në Drenas, Naim Bazaj, ka bërë…

Naim Bazaj: T’i lemë inatet dhe të fillojmë bashkëpunimin

Ish kandidati për deputet i AAK-së, Naim Bazaj së fundi po takohet shpesh me Sami…