Njoftim për mbeturina për fshatrat Arllat, Baicë, Gjurgjicë, Gllobar, Shtrubullovë dhe Abri e Epërme

Ju njoftojmë se nesër, me datë 20.07.2021 (e marte) nuk do të punohet sipas orarit…

“Jemi pa bukë e ujë”, rrëfimi i burrit nga Drenasi, të cilit reshjet e shiut ia kanë shkatërruar shtëpinë

Sejdi Demaku nga fshati Shtrubullovë e Drenasit ka thënë në emisionin #Gjesi në T7 se…