Lladrovci flet për pronën komunale në Arllat: Unë punoj si gjermanët – me letra

Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, ka komentuar zhvillimet të cilat kanë ndodhur në…

Detaje nga suspendimi i 3 zyrtarëve policorë në Drenas, të përfshirë edhe familjarët e nënkolonelit

Inspektorati Policor i Kosovës ka kërkuar suspendimin e nënkolonelit Valdet Bujupit, rreshterit Bajram Selimit dhe…