Aksident i rëndë te “Guri i Plakës”

Një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Grabovc të Fushë Kosovës tek vendi i quajtur “Guri i Plakës”.

Sipas lexuesve të klankosova.tv ngjarja ka ndodhur rreth orës 14:00.

Lexuesit kanë dërguar edhe fotografi nga vendi i ngjarjes.

Lidhur me rastin është kontaktuar edhe Policia e Kosovës dhe jemi në pritje të detajeve./Klankosova.tv

SHPËRNDAJE