Hoti viziton Drenasin, thotë se paga dhe pensioni minimal do të jetë 300 euro

Kandidati i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK) për kryeministër, Avdullah Hoti, tha të dielën në…

Kryeministri Hoti sot vizitoj Parkun e Bizneseve në Drenas

Kryeministri në detyrë Avdullah Hoti sot gjatë një vizite që i bëri bizneseve në Parkun…

Avdullah Hoti në Drenas: Nuk do të lejomë që njerëzve tu shpërlahet truri

Kandidati për kryeministër nga Lidhja Demokratike e Kosovës (LDK), tha të mërkurën gjatë takimit me…

Kryetari Lladrovci dhe kryeministri Hoti vizitojnë urën dëmtuar nga vërshimet në Dobroshec

Kryetari Lladrovci dhe kryeministri Hoti vizitojnë urën dëmtuar nga vërshimet në Dobroshec Kryetari i Komunës…