Komiteti Olimpik i Kosovës përgëzon Liqenin

Komiteti Olimpik i Kosovës ka reaguar pasi Kampioni i Kosovës në futsall, Liqeni nga Drenasi,…

FC Liqeni nga Drenasi vazhdon tutje në Ligën e Kampionëve

Me fitoren ndaj kampionit të Gjermanisë Weilimdorf, klubi i futbollit nga Kosova, Liqeni ka siguruar…

FC Liqeni do ta përfaqësojë Kosovën në Futsal Champions League

Skuadra tashmë ka mësuar grupin, kundërshtarët dhe vendin në kuadër të Preliminary UEFA Champions League…

Skuadra nga Drenasi ”FC Liqeni” shkruan historinë, shpallet kampion i Kosovës në futsall

Skuadra e Liqenit është shpallur kampione e Kosovës në futsall pasi që e ka mposhtur…

Kryetari Lladrovci pret në takim fituesit e Kupës së Kosovës në Futsall

Kryetari i Komunës ë Drenasit, Ramiz Lladrovci së bashku me drejtoreshën për Kulturë, Rini e…

FC Liqeni nga Drenasi fiton Kupën e Kosovës

Skuadra FC Liqeni nga Drenasi e ka fituar Kupën e Kosovës në futsall për sezonin…