Kryetari Lladrovci pret në takim Ambasadorin e Shqipërisë në Kosovë, Qemal Minxhozi

Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci te mërkurën ka pritur në takim Ambasadorin e…

Lladrovci voton: Votuam për Shqipërinë dhe shqiptarët!

Kryetari i komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci së bashku me bashkëshorten, vajzën dhe djemtë, ka…