Naim Bazaj: T’i lemë inatet dhe të fillojmë bashkëpunimin

Ish kandidati për deputet i AAK-së, Naim Bazaj së fundi po takohet shpesh me Sami Lushtakun e PDK-së.

Madje ai po kërkon mobilizim nga të gjithë për fitore.

Bazaj ishte kryesues i Kuvendit Komunal në Drenas dhe njihej si asamblisti i PDK-së më i votuar në nivel vendi.

“Një ndejë për qefi me shokë e dashamirë!
T’i lemë inatet dhe të fillojm bashkëpunimin me të gjithë ata që i’a dëshirojnë të mirën vendit. I ftojë te gjithë për mobilizim dhe për fitore!”, ka shkruar Bazaj në profilin e tij në FB.//DrenicaOnline.

SHPËRNDAJE