Vdes një person nga aksidenti te “Kroni i Mbretit”

Një person ka vdekur nga aksidenti i ndodhur te ura e madhe në Korreticë të…

Edhe 3 fëmijë të lënduar nga aksidenti në Drenas, kjo është mosha e tyre

Një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Korroticë e ulët të Drenasit, ku janë…

Vdesin dy nga gjashtë të lënduarit në Korroticë të Drenasit

Dy persona kanë ndërruar jetë si pasojë e plagëve të marra gjatë një aksidenti të…

Familja Shala nga Zabeli i Drenasit rrëfejnë ngjarjen se si ndodhi aksidenti dhe si përfunduan sirianët në oborr të tyre

Oborri i familjes Shala nga Zabeli i Ulët i Drenasit, është mbushur përplot me xhama…

Pas aksidentit të djeshëm, vdes një grua nga Drenasi

Një grua ka humbur jetën pas një aksidenti që ndodhi dje në fshatin Terstenik të…

Aksidentohen dy vetura në rrugën Drenas-Skenderaj, tre të lënduar

Dy automjete janë përfshirë në një aksident komunikacioni në rrugën Drenas-Skenderaj, mesditën e sotme. Zëdhënësi…

Aksident trafiku mes dy veturave në Drenas, krijohet kolonë e gjatë

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutave në fshatin Zabel i Ulët në Drenas,…

Aksident trafiku në Drenas, lëndohen dy persona

Dy persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti komunikacioni, që ka ndodhur mëngjesin e…

Vetaksident në Drenas, lëndohen katër femra dhe një foshnje

Katër femra dhe një foshnje janë lënduar gjatë ditës së djeshme pas një vetaksidenti që…

Aksident në rrugën Drenas-Skenderaj, kolona deri në 2 km

Një aksident trafiku në mes tri veturave ka ndodhur para pak minutash në rrugën Drenas-Skenderaj,…

Vetaksident në afërsi të “Kroni i Mbretit”, Mercedesi përfundon jashtë rrugës

Një vet-aksident është shkaktuar pak më parë në autostradën Prishtinë-Pejë, saktësisht te Kroni i Mbretit.…

Pamje të rënda: Aksident i tmerrshëm në rrugën Arllat-Malishevë

Para pak minutash në rrugën Arllat-Malishevë, në fshatin Tërpezë ka ndodhur një aksident i rëndë…