Ramiz Lladrovci fton qytetarët të votojnë për Arben Dautaj

Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci ka ftuar qytetarët që në zgjedhjet e 14…

Dautaj: Banorët e Gllanasellës dhe Dobroshecit shpresë të vetme kanë platformën e rimëkëmbjes

Gllanasella dhe Dobroshevci e rikonfirmuan edhe njëherë mbështetjen e fuqishme për Partinë Demokratike të Kosovës.…