Alarmante: Sot 658 të infektuar me COVID-19, ja sa raste janë në Drenas e sa në Skenderaj

658 qytetarë janë infektuar me COVID-19 në 24 orët e fundit. Prej tyre 6 raste…

Kryetari Lladrovci viziton qendrën e vaksinimit, bën thirrje për vaksinim

Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci së bashku me drejtorin e Shëndetësisë dhe Mirëqenies…

MSH publikon orarin e vaksinimin kundër COVID-19

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar orarin e vaksinimit kundër COVID-19 për ditët e mërkurë, e…

Sot 49 raste të reja me COVID-19, në Drenas 6

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private…

Drenas – Doli pozitiv me COVID-19 më 30 prill, vazhdoi të dilte në punë për çdo ditë

Një rast i mosveprimit sipas dispozitave shëndetësore gjatë pandemisë është inicuar në Drenas, shkruan Gazeta…

Një i vdekur dhe tri raste të reja me COVID në Drenas

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private…

COVID 19 ja merr jetën një personi në Drenas

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private…

14 raste të reja me koronavirus në Drenas

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës njofton se brenda 24 orëve janë raportuar 4…

13 raste të reja me koronavirus në Drenas

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private…

Tre të vdekur brenda ditës në Drenas si pasojë e COVID-19

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private…

Në Drenas 8 raste pozitive me COVID-19

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private…

Në Drenas 11 raste pozitive me COVID-19

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private…