Ramiz Lladrovci përmbyllë fushatën në Komoran: PDK është e pathyeshme (Foto nga tubimi)

Partia Demokratike e Kosovës (PDK) ka përmbyllur fushatën në Komoran. Kryetari i Komunës së Drenasit,…

Ramiz Lladrovci i bën thirrje Enver Hoxhajt që mos të kandidojë për Kryetar të PDK-së

Kryetrari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci i ka bërë thirrje Enver Hoxhajt që mos…

Hoxhaj dhe Lladrovci mbajnë takim me nënkryetarin e Parlamentit Evropian

Ushtruesi i detyrës së kryetarit të PDK’së, Enver Hoxhaj bashkë me kryetarin e Drenasit, Ramiz…

Driton Ajazi sfidon krerët e PDK-së, nuk nin as për Enver Hoxhajn

Driton Ajazi i cili mori mbështetjen e degës së Partisë Demokratike të Kosovës në Drenas…

Ramiz Lladrovci rikandidon për kryetar të Drenasit

Kryetari i komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci ka rikonfirmuar se do të rikandidojë për kryetar…

Hoxhaj: Vendimi për kandidaturën e Ramiz Lladrovcit u mor në janar

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Enver Hoxhaj, ka sqaruar të gjitha zhvillimet që quan…

Përkujtohet masakra e Poklekut dhe Çikatovës së Vjetër

Më rastin e shënimit të 22 vjetorit të masakrës së 54 martirëve të familjes Muqolli…

Hoxhaj në Drenas: Kryetari Lladrovci është shembull i qeverisjes së mirë të PDK-së në nivel lokal

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Enver Hoxhaj, ka takuar sot kryetarin e Komunës së…

Hoxhaj: Likoshani e Qirezi u bënë pjesë e historisë dhe gjeografisë së çlirimit të vendit

Para 23 vitesh, Likoshani e Qirezi, u bënë pjesë e historisë dhe gjeografisë së çlirimit…

Limaj i përgjigjet Lladrovcit që e akuzoi se iku nga beteja dhe kërkonte WC: I paska treguar Hoxhaj

“Enveri i ka tregu Ramizit. Zoti e bëftë hajër”. Nisma Socialdemokrate e ka zhvilluar sot…

Hoxhaj në Drenas: Fitorja e PDK-së është jetësim idealeve të atyre që luftuan për lirinë e Kosovës (Video)

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, njëherësh kandidati për kryeministër, Enver Hoxhaj në një tubim…

Enver Hoxhaj rrëfen për takimin emocional me një invalid të luftës

Kryetari i PDK-së, kandidati për kryeministër Enver Hoxhaj, përmes faqes së tij në Facebook, ka…