Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në fshatin Gradicë, ku zyrtari policor, Xhemajl Muja, është gjetur i vdekur.

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në fshatin Gradicë, ku zyrtari policor, Xhemajl Muja,…

Sekuestrohen një kallashnokov e mbi 50 fishekë në Gradicë të Drenasit

Policia e Kosovës ka gjetur një kallashnikov (AK/47) me dy karikatorë pa fishekë, një pistoletë…

NJOFTIM për fermerët e dëmtuar nga breshëri

Si pasojë e breshrit dhe reshjeve të shiut gjatë ditës së premte (16 korrik), në…

Gradicë/ Duke punuar me bager hasë në bombë, intervenon Policia dhe FSK

Një person ka raportuar se derisa ishte duke punuar me ekskavator në fshatin Gradicë të…

Lladrovci ngushëllon familjen Muja nga Gradica

Kryetari i komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci ka shprehur ngushëllime të sinqerta familjes Muja nga…

Vdes edhe babai i 15-vjeçarit të vrarë në Gradicë të Drenasit

Ka vdekur Bekim Muja, babai i 15-vjeçarit, A.Muja, i cili u vra në pyllin e…

Tragjedia në Drenas, kjo është gjendja shëndetësore e të plagosurit që humbi djalin 15 vjeçar

Janë bërë 10 ditë që kur Bekim Muja ndodhet në Mjekim Intensiv në Qendrën Klinike…

Paraburgim për babë e bir për vrasjen në Gradicë të Drenasit

Gjykata Themelore në Prishtinë ka caktuar masën e paraburgimit në çështjen penale kundër të pandehurit…

Varroset 15-vjeçari i vrarë në Gradicë, Lladrovci ngushëllon familjen Muja

Kryetari i komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci ka marr pjesë në varrimin e të miturit…

Shaip Muja i falendëron të gjithë ata që e ngushëlluan për vdekjen e babait

Ish deputeti i PDK-së nga Drenasi, Shaip Muja ka falenderuar të gjithë qytetarët, shokët, miqtë…

Dorëzohet në Polici edhe një 19-vjeçar për vrasjen në Gradicë të Drenasit

Lidhur me vrasjen e mbrëmshme në fshatin Gradicë të Drenasit është dorëzuar edhe një person…

Dorëzohet në Polici burri që dyshohet se vrau 15-vjeçarin dhe plagosi babanë e tij

Policia e Kosovës ka njoftuar se i dyshuari për vrasjen që ndodhi mbrëmë në fshatin…