Lladrovci ngushëllon familjen Muja nga Gradica

Kryetari i komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci ka shprehur ngushëllime të sinqerta familjes Muja nga…

Vdes edhe babai i 15-vjeçarit të vrarë në Gradicë të Drenasit

Ka vdekur Bekim Muja, babai i 15-vjeçarit, A.Muja, i cili u vra në pyllin e…

Tragjedia në Drenas, kjo është gjendja shëndetësore e të plagosurit që humbi djalin 15 vjeçar

Janë bërë 10 ditë që kur Bekim Muja ndodhet në Mjekim Intensiv në Qendrën Klinike…

Paraburgim për babë e bir për vrasjen në Gradicë të Drenasit

Gjykata Themelore në Prishtinë ka caktuar masën e paraburgimit në çështjen penale kundër të pandehurit…

Varroset 15-vjeçari i vrarë në Gradicë, Lladrovci ngushëllon familjen Muja

Kryetari i komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci ka marr pjesë në varrimin e të miturit…

Flasin familjarët e të miturit i cili u vra mbrëmë në Gradicë të Drenasit

Një fëmijë, i cili ende nuk i kishte mbushur 15 pranvera,  u vra mbrëmë në…

Shaip Muja i falendëron të gjithë ata që e ngushëlluan për vdekjen e babait

Ish deputeti i PDK-së nga Drenasi, Shaip Muja ka falenderuar të gjithë qytetarët, shokët, miqtë…

Dorëzohet në Polici edhe një 19-vjeçar për vrasjen në Gradicë të Drenasit

Lidhur me vrasjen e mbrëmshme në fshatin Gradicë të Drenasit është dorëzuar edhe një person…

Dorëzohet në Polici burri që dyshohet se vrau 15-vjeçarin dhe plagosi babanë e tij

Policia e Kosovës ka njoftuar se i dyshuari për vrasjen që ndodhi mbrëmë në fshatin…

Vrasja dhe plagosja Gradicë të Drenasit/ Identiteti i viktimës dhe i të plagosurit

Nga të shtënat me armë zjarri sonte në pyllin e fshatit Gradicë në Drenas u…

Mesohet identiteti i të vrarit në Gradicë të Drenasit

Një person është vrarë sonte në Gradicë të Drenasit, ndërsa një tjetër ndodhet në QKUK…

I vrari në Gradicë të Drenasit, një 15 vjeçar

Një ngjarje tragjike dyshohet se ka ndodhur pak çaste më parë në fshatin Gradicë të…