Kryetari Lladrovci viziton qendrën e vaksinimit antCovid-19

Sot zyrtarisht ka filluar vaksinimi masiv i qytetarëve në Komunën e Drenasit me vaksinat antiCovid-19.…

Drenasi bëhet me 10 doktorë të rinj, ja kush janë ata (Lista)

Në konkursit e shpallur të Komunës së Drenasit për pranimin e doktorëve të rinj të…

Heroi Hafir Shala përjetësohet ne bronz në Ditën e Çlirimit të Drenasit

Më rastin e shënimit të 22 vjetorit të Ditës së Çlirimit të Drenasit, Heroi i…

Agjenda e shënimit të 14 Qershorit – Ditës së Çlirimit të Komunës së Drenasit dhe përurimit të shtatores së Heroit Hafir Shala

09:30 – Homazhe te shtatoret e heronjve në sheshin “Fehmi Lladrovci”; 10:00 – Homazhe në Kompleksin e…

Qytetarët ankohen për papastërti në një QKMF në Drenas, shihen shiringa e insekte

Një sinjalizues i Gazetës Sinjali, ka shprehur pakënaqësi me gjendjen në Qendrën Klinike Familjare “Hafir…

Vendosja e shtatores së Dr.Hafir Shala do të behët me 14 Qershor, Ditën e Çlirimit të Drenasit

Komuna e Drenasit njofton se vendosja e shtatores së Doktorit Hafir Shala, e cila ka…

Mbesa e Hafir Shalës rrëfen takimin ballë për ballë me Fadil Syleviqin, çfarë i tha ai për zhdukjen e axhës së saj

Policia e Kosovës dje ka konfirmuar se është gjetur i vdekur ish-pjesëtari i Policisë, Fadil…

Ramiz Lladrovci vjen me një reagim pas vdekjes së Fadil Syleviqit: Ku është Hafir Shala?

Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci ka reaguar pas vdekjes së ish-policit, Fadil Syleviqit, trupi i…