Shënimi i Ditës Olimpike me nxënës të lindur në vitin e Pavarësisë

944 nxënës të lindur në vitin e Pavarësisë së Kosovës (2008), gjegjësisht nxënës të klasave…

Kryetari Lladrovci pret në takim Arton Kocin, fitues i vendit të parë të Kupës së Kosovës dhe Mbarëkombëtare në Bodybuilding

Kryetari i komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci së bashku me Drejtoreshën për Kulturë, Rini e…

Kryetari Lladrovci pret në takim fituesit e Kupës së Kosovës në Futsall

Kryetari i Komunës ë Drenasit, Ramiz Lladrovci së bashku me drejtoreshën për Kulturë, Rini e…

Drejtoresha Shqipe Zogu kandidate për deputete e PDK-së

Shqipe Zogu, drejtoresha për Rini e Sport në Komunën e Drenasit, është futur në listën…

Hasani dhe Zogu biseduan për bashkëpunimin e KOK-ut dhe Komunës së Drenasit

Presidenti i Komitetit Olimpik të Kosovës, Besim Hasani, ka pritur sot drejtoreshën për sport në…