Lladrovci për Ditën e Çlirimit përmend Thaçin, Veselin dhe ish-pjesëtarët tjerë të UÇK-së

Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci me rastin e Ditës së Çlirimit, në manifestimin…

Përkujtohen të rënët e 30 prillit të vitit 99 në krye me heroin Ilaz Kodra

Më rastin e 22 vjetorit të rënies së heroit të kombit Ilaz Kodra, 40 dëshmorëve…

Ramiz Lladrovci tregon a do ta vendos në zyrë fotografinë e Vjosa Osmanit

Kryetari i Komunës së Drenasit dhe anëtari i Partisë Demokratike të Kosovës, Ramiz Lladrovci ka…

Kurti e Osmani bëjnë homazhe në Likoshan e Qirez: Drejtësi për viktimat

“Është obligim i yni që për të gjithë këta familjarë të sjellim drejtësi duke i…

Osmani e Kurti sot vizituan Drenasin për të shpalosur programin qeverisës

Ushtruesja në detyrë e presidentes Vjosa Osmani bashkë me liderin e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti,…