Drenori: IQ “Green për Drenas” do të jetë afër bujqve dhe bujqësisë

Dëmet nga breshëri janë shpeshtuar aq shumë, saqë bujqit e kanë “në teh të shpatës”…

Xhavit Drenori i futet garës për kryetar të Drenasit

Garës për kryetarë të Drenasit sot i është shtuar edhe një kandidat. Xhavit Drenori ka…

Bashkëvendësi e demanton keq Ramiz Lladrovcin: Nuk e linin me lu me top

Bëri bujë deklarata e Ramiz Lladrovcit, kur tha se ka qenë nxënës problematik dhe se…

Protestë para Ministrisë së Mjedisit, kërkohet të ndalet ndotja e ujit, ajrit dhe tokës nga “Ferronikeli”

Disa qytetarë të Drenicës sot kanë protestuat para Ministrisë së Mjedisit në Prishtinë për të…

Ish anëtari i Lëvizjes Vetëvendosje: Albini po i reciklon ata që i shamë bashkë

Kandidati për kryetar të Drenasit dhe ish anëtari i Lëvizjes Vetëvendosje, Xhavit Drenori, ka publikuar…

Xhavit Drenori: Votuesit e VV-së e mbështesin Vjosa Osmanin për presidente

Sot në emisionin Rubikon në Klan Kosova janë prezantuar rezultatet e sondazhit PIPOS, ku del…