Shiu i madh, përmbytet ferma e pulave në Arllat

Një fermë e pulave në fshatin Arllat është përmbytur nga shiu, njofton Klan Kosova.

Që nga dje nuk janë ndalë reshjet e shiut anembanë Kosovës duke shkaktuar vërshime të shumta.

Qytetarët vazhdimisht kanë dërguar dhe po dërgojnë fotografi në redaksinë e Klan Kosovës, duke treguar dëmin që shirat e mëdha kanë sjellë.Klan Kosova//

SHPËRNDAJE