Limaj i përgjigjet Lladrovcit që e akuzoi se iku nga beteja dhe kërkonte WC: I paska treguar Hoxhaj

“Enveri i ka tregu Ramizit. Zoti e bëftë hajër”. Nisma Socialdemokrate e ka zhvilluar sot…

NISMA: Komorani është rreshtuar me Çlirimtarët

Nisma Socialdemokrate ka mbajtur aktivitetin e radhës në kuadër të fushatës parazgjedhore edhe në Komoran.…

“Brigada” e Limajt sot zbret në Drenas, fton elektoratin e saj në tubim

Nisma Socialdemokrate do të hapë fushatën sot edhe në Drenas. Lideri i partisë, Fatmir Limaj…

Limaj në Nekoc e Kishnarekë merr mbështetje të madhe

Bashkëluftëtarët e Nekocit dhe Kishnarekës po rreshtohen me Çlirimtarët e 121 për zgjedhjet e 14…

Fatmir Limaj pritet ngrohtësisht në Komoran

Kreu i Nisma’s Socialdemokrate, Fatmir Limaj, bashkë me vëllain e zërit të UÇK-së, bacës Jakup,…

Limaj në shtëpinë e Jakup Krasniqit, merr mbështetjën e bashkëluftëtarëve të Negrocit

Lideri i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, sonte së bashku me sekretarin e përgjithshëm, Bilall Sherifi,…

Limaj prezanton vëllain e Jakup Krasniqit kandidat për deputet nga radhët e Nismës

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limja, ka njoftuar se Abdyl Krasniqi, vëllai i Jakup Krasniqit…

Limaj poston foto nga takimet, odat e mbushura me përkrahës

Lideri i Nisma’s Socialdemokrate, Fatmir Limaj po zhvillon fushatë derë me derë për të siguruar…

Fatmir Limaj: Me Llapushën e Drenicën vlerat kombëtare i mbrojmë më lehtë!

Lideri i Nisma’s Socialdemokrate, Fatmir Limaj sonte ka qëndruar në Llapushnik për të takuar qytetarët…