NJOFTIM për fermerët e dëmtuar nga breshëri

Si pasojë e breshrit dhe reshjeve të shiut gjatë ditës së premte (16 korrik), në…

Largohet deponia ilegale e mbeturinave në Likoshan

Largohet deponia ilegale e mbeturinave në LikoshanDrejtoria e Shërbimeve Publike dhe Emergjencë po vazhdon aktivitetet…

Lladrovci: Qirezi e Likoshani, vatrat e para ku do të shfaqej fytyra e vërtetë e okupatorit

Kryetari i komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, së bashku me kryetarin e Skenderajt, Bekim Jasharin,…

Kurti e Osmani bëjnë homazhe në Likoshan e Qirez: Drejtësi për viktimat

“Është obligim i yni që për të gjithë këta familjarë të sjellim drejtësi duke i…

Sot kujtohet beteja e Likoshanit dhe Qirezit

Në nderim të 21 vjetorit të fillimit të luftës në Kosovë, e cila nisi në…