KEDS’i paralajmëron përsëri ndërprerje të rrymës

KEDS ka njoftuar se në disa zona të Kosovës nesër do të ketë ndërprerje të…

Njofton KEDS: Këto vendet nesër nuk do të ketë rrymë

Punime të domosdoshme për siguri të sistemit 1. TS 220/10kV Drenas do të ndërprehet: Dalja…

Arrestohet personi që shkaktoi aksidentin në Korroticë të Ulët nga i cili vdiqën dy femra

Personi që ka shkaktuar aksidentin e djeshëm fatal në rrugën Drenas-Komoran, në fshatin Korroticë e…

Edhe 3 fëmijë të lënduar nga aksidenti në Drenas, kjo është mosha e tyre

Një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Korroticë e ulët të Drenasit, ku janë…

Vdesin dy nga gjashtë të lënduarit në Korroticë të Drenasit

Dy persona kanë ndërruar jetë si pasojë e plagëve të marra gjatë një aksidenti të…

Aksident i rëndë në Korroticë të Drenasit, gjashtë të lënduar

Gjashtë persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në fshatin Korroticë…

Në Drenas 2 raste pozitive me COVID-19 ,ja nga cilat vende janë

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private…