Tre persona ndalohen për 48 orë, pasi dyshohen se rrëmbyen dhe keqtrajtuan një person në Drenas

Policia e Kosovës ka konfirmuar se ka arrestuar tre persona të dyshuar për rrëmbim. Përmes…

Mbahen garat në volejboll dhe futsall nga nxënësit e shkollave të mesme dhe fillore

Drejtoria për Kulturë, Rini e Sport në bashkëpunim me të gjitha shkollat e mesme profesionale…

Nxënësit e Negrocit e Vuçakut zënë vendin e parë në garat komunale në futsall

Nxënësit e shkollës fillore “Jusuf Gërvalla” në Negroc, kanë zënë vendin e parë në garat…

Limaj në shtëpinë e Jakup Krasniqit, merr mbështetjën e bashkëluftëtarëve të Negrocit

Lideri i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, sonte së bashku me sekretarin e përgjithshëm, Bilall Sherifi,…