Elezi: Drenasi do të jetë befasia më e këndshme e këtyre zgjedhjeve

Kryetari i Degës së Lëvizjes Vetëvendosje në Drenas, Shemsi Elezi, ka njoftuar se VV nuk…

Ish anëtari i Lëvizjes Vetëvendosje: Albini po i reciklon ata që i shamë bashkë

Kandidati për kryetar të Drenasit dhe ish anëtari i Lëvizjes Vetëvendosje, Xhavit Drenori, ka publikuar…

Vizita e Albin Kurtit në Tërdec, kjo është e verteta sipas VV-së

Lëvizja Vetëvendosje në Drenas, ka reaguar ndaj disa shkrimeve ku thuhej se në fshatin Tërdec,…

Ja çfarë deklaroi dje Albin Kurti në Drenas (Video)

Kandidati për kryeministër i LVV-së, Albin Kurti, ka qenë në qytetin e Drenasit këtë të…

VV mbajti takim në Nekoc, atyre iu bashkua edhe Elmije Plakaj

Qendra e Lëvizjes VETËVENDOSJE!- Drenas mbajti sot takim me përfaqësues të lagjeve në fshatin Nekoc.…

Kjo është lista e kandidatëve për deputet nga VV për zgjedhjet e 14 shkurtit

Lëvizja Vetëvendosje ka publikuar emrat e kandidatëve për deputetët për zgjedhjet e 14 shkurtit. Përmes…

Xhavit Drenori: Votuesit e VV-së e mbështesin Vjosa Osmanin për presidente

Sot në emisionin Rubikon në Klan Kosova janë prezantuar rezultatet e sondazhit PIPOS, ku del…

VV-ja në Drenas zgjodhi kandidatin e saj për deputet

ëshilli i Qendrës së Lëvizjes VETËVENDOSJE! Drenas ka bërë votimin e kandidatit për deputet në…