Përmbytjet në Drenas, nxjerrin televizorët nga lokalet

Përmbytjet në Drenas, nxjerrin televizorët nga lokalet. Arbresh.info

Arrin në 12 numri i familjeve të evokuara pas përmbytjeve në Drenas

Vershimet

Në Drenas 6 raste pozitive me COVID-19 ,ja nga cilat vende janë

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private…

Ndërpritet furnizimi me ujë të pijshëm në Drenas

Kompania Rajonale e Ujësjellësit “Prishtina” njofton se do të ndërpritet furnizimi me ujë të pijshëm…

Evakuohen 6 familje në Drenas, si pasojë e vërshimeve

Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, menjëherë pas formimit të Qendrës Operative Emergjente, ka…

“Jemi pa bukë e ujë”, rrëfimi i burrit nga Drenasi, të cilit reshjet e shiut ia kanë shkatërruar shtëpinë

Sejdi Demaku nga fshati Shtrubullovë e Drenasit ka thënë në emisionin #Gjesi në T7 se…

Lladrovci në teren për të parë nga afër dëmet e shkaktuara nga vërshimet

Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, menjëherë pas formimit të Qendrës Operative Emergjente, ka…

Morina nënshkruan me FC Feronikelin

Një tjetër talent i akademisë së FC Feronikelit, ka nënshkruar kontratën e parë profesionale me…

Mos i injoroni kurrë, këto janë 3 arsyet pse ju ënjten gishtat e duarve

Nëse ju janë ënjtur artikulacionet kockore të gishtave, shkaku mund të jetë osteoartriti. Gishtat ënjten…

Lladrovci vizitohet nga Syla e Hoxha: Drenica ka qenë dhe është bashkë, kur bëhet fjalë për interesin nacional

Javën që lamë pas, Ramiz Lladrovci konfirmoi rikandidimin e tij për të parin e Drenicës.…

253 raste me COVID-19,ne Drenas 1 raste pozitiv.

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private…

Shemsi Elezi: Mos i mbështetni ata që bëjnë pazare me votën tuaj

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje në Drenas, Shemsi Elezi ka ftuar publikisht të gjithë qytetarët e…