KEDS’i paralajmëron përsëri ndërprerje të rrymës

KEDS ka njoftuar se në disa zona të Kosovës nesër do të ketë ndërprerje të…

Liria që nuk e priti çlirimin e Kosovës

Liria u vra, u dogj dy herë për t’u mos u identifikuar më. Trupi i…

Rrahje në Poklek të Ri, tre persona dërgohen në Stacion të Policisë

Policia ka njoftuar se të hënën rreth orës 11:00, në Poklek i Ri të Drenasit,…

Ferat Shala dhe PDK marrin besimin e banorëve të Poklekut e Vasilevës për projektin e Rimëkëmbjes

Kandidati i PDK-së, Ferat Shala ka vazhduar takimet në fshatrat e Drenasit e më gjerë…

Aeroporti e largon punëtorin pas 20 vjetësh, ish-ushtari i UÇK-së nga Pokleku që humbi familjen në luftë rrëfen ngjarjen (Video)

Qamil Muqolli përderisa ishte në vendin e tij të punës, me 3 mars 2020, i…

Zyrtarët policorë ndihmojnë qytetarët në Drenas

Përkundër reshjeve të borës, zyrtarët policorë po vazhdojnë të ndihmojnë qytetarët në Drenas. Në disa…