Haradinaj takon anëtarët e AAK-së nga Drenasi, ju uron suksese në zgjedhje të brendshme

Kryetari i AAK-së Ramush Haradinaj dje ka takuar anëtarët e kësaj partie nga Drenasi. Ai…

Ramush Haradinaj viziton familjen Kiqina në Baicë

Në procesin e shtetformimit, disa familje u bën emblemë e përpjekjeve dhe sakrificës për liri.…

Vdekja e Ferat Gjokës, Haradinaj ngushëllon familjen

Familja Gjoka e Terstenikut të Drenasit, mbajti gjallë frymën e lirisë, të cilës i dha…

Haradinaj nderon heronjtë Shaban, Hamëz e Adem Jashari ne Drenas

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës, ka zhvilluar tubim zgjedhor në Drenas, ku mbështetja nga drenicasit…

Haradinaj sonte në Qikatovë të Drenasit, shpalosa programin e Aleancës

Kreu i AAK-së njëherësh kandidati për president të vendit nga radhët e kësaj partie, Ramush…

Pa maska e pa distancë, Haradinaj e zyrtarë të AAK-së bëjnë fushatë në Drenas

Kreu i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, sonte është takuar me banorët…