Shala merr mbështetje nga kolegët: Unë Ferat Shala, ju dërgojë përqafime vëllazërore

Kandidati për deputet nga radhët e PDK-së, Ferat Shala, po përballet me disa probleme shëndetësore,…

Sejdi Hoxha: Drenasi e Drenica është shembulli më i mirë i fitores së PDK-së

Kryetari i degës së PDK-së në Drenas, Sejdi Hoxha po vazhdon të merr mbështetje në…

Sejdi Hoxha: Me tupana e sharki Fushtica e ulët është duke e mbështetur fuqishëm rimëkëmbjen e shtetit tonë

Kandidati për deputetë Sejdi Hoxha, gjatë ditës së sotme ka vizituar fshatin Fushtic e Ulët,…

Vendlindja e pret me sharki Sejdi Hoxhën

Kandidati i PDK-së për deputet, Sejdi Hoxha, së bashku me kandidatët e tjerë të kësaj…

Sejdi Hoxha bëri homazhe në Prekaz, Morinë e Drenas: Përjetsisht iu jemi mirënjohes familjeve të dëshmorëve

Kandidati për deputet të Kuvendit të Kosovës, Sejdi Hoxha, i shoqëruar nga ish komandanti i…

Shala: E garantuar fitorja e PDK-së në Drenas

Deputeti nga radhët e PDK-së, Ferat Shala, ka njoftuar se bashkë me kandidatin për kryeministër…

Lladrovci vizitohet nga Syla e Hoxha: Drenica ka qenë dhe është bashkë, kur bëhet fjalë për interesin nacional

Javën që lamë pas, Ramiz Lladrovci konfirmoi rikandidimin e tij për të parin e Drenicës.…

Ramiz Lladrovci e Sejdi Hoxha bëhën bashkë, të gatshëm për zgjedhje!

Raportet mes kryetarit të Drenasit, Ramiz Lladrovci dhe kyetarit të degës së PDK-së në Drenas…