Haradinaj takon anëtarët e AAK-së nga Drenasi, ju uron suksese në zgjedhje të brendshme

Kryetari i AAK-së Ramush Haradinaj dje ka takuar anëtarët e kësaj partie nga Drenasi. Ai…

Haradinaj nderon heronjtë Shaban, Hamëz e Adem Jashari ne Drenas

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës, ka zhvilluar tubim zgjedhor në Drenas, ku mbështetja nga drenicasit…

Daut Haradinaj nga Drenica: Forca e Kosovës së bashku me forcën e Drenicës heroike, drejt fitores së 14 shkurtit

Kandidati për deputet nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK),  njëheri ish-shef i…

Haradinaj sonte në Qikatovë të Drenasit, shpalosa programin e Aleancës

Kreu i AAK-së njëherësh kandidati për president të vendit nga radhët e kësaj partie, Ramush…

Haradinaj në Drenas, numëron arsyet se pse duhet të votohet Aleanca me 14 shkurt

Lideri i AAK-së, njëherit kandidati për president në zgjedhjet e 14 shkurtit, ka përmendur para…

Lista e AAK-së me kandidatët për deputetë, dy janë nga Drenasi

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka publikuar listën e plotë me…

Beqir Kiqina kandidat për deputet nga radhët e AAK-së

Anëtari i AAK-së dhe asambleisti i kësaj partie në Drenas, ka njoftuar nëpërmjet një postimi…

Asamblisti i Nisma-s në Drenas Vehbi Berisha aderon në AAK, Haradinaj e quan shembullor

Asambleisti i Nismas Socialdemokrate në Komunën e Drenasit, Vehbi Berisha ka aderuar në AAK. Këtë…