NJOFTIM për fermerët e dëmtuar nga breshëri

Si pasojë e breshrit dhe reshjeve të shiut gjatë ditës së premte (16 korrik), në…

KEDS’i paralajmëron përsëri ndërprerje të rrymës

Punime në projekte investive 1. Në NS 220/10kV Drenasi do të ndërprehet: Dalja 10kV Çikatovë…

Këto vende do të mbesin pa rrymë nesër ne Drenas

Kompania për distribuimin e energjisë elektrike në Kosovë (KEDS) ka njoftuar se për shkak të…

Sqarim lidhur me pronat e eksproprijuara në Çikatovë të Vjetër

Njoftim i Komunës së Drenasit: Njoftojmë të gjithë qytetarët se Komuna e Drenasit edhe pse…

Shala: Çikatovasit janë të bindur se PDK-ja me #Rimëkëmbjen është alternativa e vetme

Ferat Shala, thotë se qytetarët e komunës së Drenasit tashmë janë bindur se Partia Demokratike…