Komuna e Drenasit fuqizohet edhe me një kuadër superior

Zyrtarja për informim në Komunën e Drenasit, Laureta Thaçi ka mbrojtur dje me sukses temën…

Pa maska e pa distancë, Haradinaj e zyrtarë të AAK-së bëjnë fushatë në Drenas

Kreu i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, sonte është takuar me banorët…

FC Feronikeli ka filluar stërvitjet për fazën tjetër të sezonit 2020-21.

FC Feronikeli ka filluar sot më 6 janar, stërvitjet për fazën tjetër të stinorit 2020-21.…

Në Drenas 13 raste pozitive me COVID-19 ,ja nga cilat vende janë.

457 TË SHËRUAR DHE 301 RASTE ME COVID-19! Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin…

Ramiz Lladrovci shpall kandidaturën për mandatin e dytë në krye të komunës së Drenasit

Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci ka shpallur zyrtarisht kandidaturën për mandatin e dytë…

Kryetari Ramiz Lladrovci, ka uruar ushtarët, oficerët e FSK-së dhe qytetarët për vendimin e Kuvendit të Republikës së Kosovës

Lladrovci ka shkruar se “me emocione, kujtojmë ushtarët dhe oficerët e UÇK-së të rënë në…

Asamblisti i Nisma-s në Drenas Vehbi Berisha aderon në AAK, Haradinaj e quan shembullor

Asambleisti i Nismas Socialdemokrate në Komunën e Drenasit, Vehbi Berisha ka aderuar në AAK. Këtë…

Sot 199 raste me COVID-19, ja sa janë në Drenas

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike ka konfirmuar se brenda 24 orëve të fundit kanë humbur…

Kryetari Lladrovci shpreh ngushëllime familjes Zeka për vdekjen e djalit në aksident

Kryetari Lladrovci shpreh ngushëllime familjes Zeka për vdekjen e djalit në aksidentKryetari i Komunës së…

Ky është i riu nga Nekoci që vdiq në aksidentin e ndodhur në Arllat

Mbrëmë një person ka ndërruar jetë si pasojë e një aksidenti që u shkaktua mes…

Aksidenti në Arllat të Drenasit, një i vdekur dhe gjashtë persona të lënduar

Një person ka humbur jetën dhe gjashtë të tjerë janë lënduar në një aksident komunikacioni…

Organizoi skema piramidale dhe bixhoz të paligjshëm, arrestohet një 47 vjeçar në Drenas

Policia e Kosovës e ka zënë në flagrancë A.Q 47 vjeç, duke organizuar skena piramidale…